מי אני?

אני זה אתה!

אם גם אתה תוצר של מערכת החינוך הישראלית אז אני זה אתה.

אם גם אתה מכיר את מערכת החינוך מבפנים ומרגיש שמשהו חסר בה אז אני זה אתה.

אם אתה הורה לילדים ובני נוער שמרגיש שמשהו במערכת הפורמלית מתפספס ושהניסיון להדביק את ההתפתחויות הטכנולוגיות ולהתאימן למערכת חינוך בישראל לא תמיד משיג את המטרה הרצויה, אז אני אתה.

אם גם אתה רוצה להכין את ילדיך לעולם המודרני אבל חרד שאנו שוכחים את עולם הפרפרים ועולם הפרחים ורוצה להעניק להם גם את הטאבלט יחד עם הבוץ בנעלים... אז אני זה אתה.

אם גם אתה היית ילד שאוסף בעלי חיים עזובים, מטפל בהם ולמרות טרוניות הוריך המשכת להעניק להם אהבה כי הבנת, גם אם לא ממש הצלחת לתמלל את זה, שבמשוואה הזו של תן וקח בעלי החיים נותנים לנו הרבה יותר מאשר אנו להם... אז אני בדיוק אתה.

שמי סטיב טלאור, וב - 20 השנים האחרונות אני עוסק בחינוך, הוראה, הדרכה, כתיבת מערכים ותוכניות לימוד וניהול מערכות חינוכיות.

'טלאור פעילויות חינוכיות בע"מ' הוקמה כפרויקט ששם לעצמו למטרה לגשר על הפער בין מערכת החינוך הפורמלית לבין מה שהיינו רוצים שהיא תהיה.

היא אוסף של אנשים מקצועיים עם ברק בעיניים. אנשים עם ניסיון חינוכי מצטבר של עשרות שנים. ובעיקר אנשי חזון חינוכי ברור וממוקד. חזון המותאם למאה ה-21 אבל עם יסודות שנטועים חזק ברגבי הארץ הטובה הזו.

אנו מפעילים תוכניות לימוד בתחום הטבע והסביבה. בתחום הרפואה הווטרינרית, אילוף כלבים, טיפול באמצעות בעלי חיים ועוד.

אנו מפעיליים קייטנות בכל רחבי הארץ, ימי שיא וסדנאות יחודיות.

אנו מקימים מתחזקים ומשדרגים פינות חי 12 חודשים בשנה. בסטנדרטים אחרים.

כל תוכניות הלימוד שלנו וסל הכלים שאנו מעניקים למוסדות החינוך, צמחו מתוך צורך קיים. תוכניות הלימוד שלנו מותאמות לזמן ולמקום ונבנות באופן אישי לכל מוסד.

אני מזמין אותך ליצור עימנו קשר ולשמע עוד.

בברכה

סטיב טלאור

 


ניתן ליצור קשר בדרכים הבאות:

טלפון: 054-8022003

פקס:0773179679

מייל: steve.talor@gmail.com

או פשוט להשאיר פרטים ונחזור אליכם בשמחה:

השם שלך*:

האימייל שלך*:

נושא

ההודעה שלך

צירוף קובץ - קורות חיים

Please leave this field empty.